English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تجلیل از آتش‌نشانان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان

تجلیل از آتش‌نشانان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان
به مناسبت هفتم مهر ماه و روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی، با اهدای لوح سپاس از کارکنان واحد آتش‌نشانی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان قدردانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت سهلان، «رضا نظری» مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان به همراه جمعی از معاونان و مدیران این شرکت به مناسبت روز ملی «ایمنی و آتش‌نشانی»، با حضور در محل ایستگاه آتش‌نشانی شرکت سهلان با اهدای لوح‌سپاس از زحمات پرسنل این واحد قدردانی و تشکر کرد.

در این بازدید «رضا نظری» ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن این روز با قدردانی از تلاش‌های پرسنل آتش‌نشانی شرکت سهلان در انجام وظایف و ماموریت‌ها، گفت: کار آتش‌نشانی به‌واسطه اهمیتش می‌بایست مورد توجه ویژه قرار گیرد. ممکن است یک تیم اطفای حریق تا مدت‌ها ماموریتی نداشته باشد، اما اگر حادثه‌ای رخ داد و این تیم آمادگی لازم را نداشت، فاجعه‌بار خواهد بود.

وی اظهار داشت: شما پشتوانه محکمی برای ما هستید تا اتفاق و حادثه ناگواری برای مجموعه رخ ندهد. این امیدواری نیز وجود دارد که در صورت بروز مشکلات و حوادث غیر مترقبه، با اقتدار ظاهر شوید.

در ادامه این مراسم، پرسنل حاضر نیز از حسن توجه و پشتیبانی مدیرعامل محترم از عوامل آتش نشانی تشکر کردند. «علی‌پور» مسئول حفاظت فیزیکی شرکت ضمن قدردانی و تشکر از مدیریت شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان جهت برگزاری این مراسم، عمده فعالیت‌های این واحد را تشریح کرد و در پایان تیم آتش‌نشانی شرکت به انجام مانور اطفای حریق با کف سبک (فوم) با امکانات اینداکتور (کف‌ساز) و کف‌پاش پرداختند.


۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۹:۴۸
تعداد کلیک: ۳۷۶

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500